Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą mebli, antyków, staroci oraz ciekawych, unikatowych przedmiotów sprowadzanych bezpośrednio przez nas z Francji. Oferta naszego sklepu nasycona jest unikatowymi oryginalnymi przedmiotami minionych epok.

Nasze towary i usługi cieszą się dobrą opinią, a grono zadowolonych klientów systematycznie wzrasta. Oferowane przez nas meble stanowią oryginalny i wyjątkowy element wyposażenia wnętrz; domów ,biur, hoteli, kawiarni, restauracji itp.

 

 
PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM!!!
KUPUJĄC NA MOICH AUKCJACH AKCEPTUJESZ WARUNKI W NIEJ ZAWARTE!

 

REGULAMIN

§ 1
Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Kupującym (osoba pełnoletnia),w pełni zdolny do czynności prawnych), a firmą Antyki Adamek Edyta Adamek – przyjmującym zamówienie, zwanym dalej Sprzedającym.
§ 2
Po wygraniu aukcji Kupujący ma 7 dni na wybranie sposobu zapłaty , po tym terminie aukcję uważamy za niesfinalizowaną , występując do serwisu Allegro.pl o zwrot prowizji od sprzedaży.
§ 3
Zgodnie z życzeniem klienta wystawiam fakturę VAT marża (Klient taką informację powinien przesłać pocztą e-mail)
§ 4
Ze względu na dbałość o dobro klienta i szacunek do wystawianych przedmiotów, towar wysyłam prywatnymi kurierami, w 2-3 tygodni po zakończeniu aukcji. Meble wysyłamy w dowolne miejsce na terenie Polski za kwotę podaną w opisie aukcji.
§5
Cena transportu obejmuje zabezpieczenie towaru oraz jego dowóz. NIE OBEJMUJE WNIESIENIA MEBLA DO PAŃSTWA DOMU!
§ 6
Kupując na naszych aukcjach udzielasz nam automatycznie jednorazowego pełnomocnictwa do zawarcia umowy z firmą kurierską lub pocztą polską o świadczeniu usług pocztowych w twoim imieniu i wysyłki na koszt kupującego tzn. przesyłka wysyłana jest w twoim imieniu i koszt wysyłki nie będzie uwzględniony na dowodzie zakupu.
§ 7
Przesyłki "za pobraniem" wysyłamy użytkownikom, którzy mają minimum 10 pozytywnych komentarzy.

 

 


 WYSYŁKA :

  • Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przesyłki były starannie i dokładnie zapakowane i dotarły do Państwa w stanie nienaruszonym.
  • Każdy przedmiot przed wysłaniem i spakowaniem jest dokładnie sprawdzany . Przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich bądź transportem indywidualnym.
  • Koszt wysyłki jednego przedmiotu podany jest w treści oferty.
  • W przypadku zakupów łączonych koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie.
  • Możliwy odbiór osobisty w siedzibie firmy po wcześniejszej uzgodnieniu terminu.
  • Zarówno przedmioty, jak i meble zadeklarowane do odbioru osobistego magazynujemy nie dłużej niż 7 dni